Zaim Teknopark A.Ş. info@iontegra.com
Yazılım ve donanım çözümlerimizle dünyaya entegre olun!

IONTEGRA olarak Depo Yönetim Sistemi(WMS), Saha Sipariş Uygulaması ve diğer yenilikçi çözümlerimiz ile Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri, yazılım firması olma hedefi ile yola çıktık. Artan tecrübemiz ve uzman kadromuz ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.
Rekabetin giderek arttığı bu sektörde başarımızla fark yaratmak için çok çalışıyoruz. Bunun için tek bir yöntemimiz var: Aynı işi daha kolay, daha etkin ve adres bağımsız yapmak! Kendi yöntemimizdeki önceliğimizi ise yazılımla donanımların tam entegrasyonla çalışması olarak belirliyoruz.
Müşterilerimizin memnuniyetinden emin olana kadar onlara “destek” olma ilkemize sadık kalıyoruz ve çıktığımız yolda bu ilkemize daima sadık kalarak ilerleyeceğiz.


Depo WMS

V3 ile entegre çalışarak deponuzun en verimli şekilde kullanılmasını ve iş akışının minimum sürede tamamlanmasını sağlar. Raflarınız ve deponuzdaki ürünler adreslenerek depodaki tüm işlemlerinde zamandan ve kullanılan depo alanından, kargo ve E-ticaret entegrasyonlarıyla da zamandan tasarruf sağlanır. Satış kanallarından gelen siparişlerin veya deponuza mal kabul ile giren ürünlerin adreslenmiş olan raflara çıkış ve giriş işlemlerinin en kısa sürede gerçekleştirilmesine olanak tanır. Bunu yaparken de çalışanların performans bilgilerinin ve depoda işlem gören her ürün hareketinin takibinin yapılmasını mümkün kılar.


IO Mobil

Saha satış çalışanları için siparişlerin alınabileceği, müşterilere özel iskonto ve kampanyaları göz önünde bulunduran, müşterilere ait daha önce verilen siparişler, müşteri ekstrelerinin kontrol edilebileceği ve bir çok özelliği içinde barındıran yenilikçi çözümler sunuyoruz. Alınan siparişlerin, ürün stoklarının, fiyat ve kampanyaların mobil uygulama sayesinde sahada da takibinin yapılabilmesini sağlıyoruz.